Posted by admin on December - 18 - 2017 | Comments Off

Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, w którym niejedna jednostka ochrony zdrowia – od małych gabinetów, przez przychodnie, kończąc na jednostkach takich jak kliniki, może zapewnić sobie potrzebne materiały i aparaturę, jakie wykorzystywane muszą być w codziennej pracy z pacjentami.

Odbiorcą produktów oferowanych przez sklepy zaopatrzenia medycznego są zarówno lekarze wszystkich specjalizacji, jak i położne, salowe, fizjoterapeuci, pomoce stomatologiczne, ponad to również ratownicy medyczni. Każdego centrum zaopatrzenia medycznego wspiera w pracy zapewniając wysokiej klasy, świetne materiały medyczne i specjalistyczne meble medyczne.

Polecamy
Zaopatrzenie medyczne sklep

Co można znaleźć w hurtowni materiałów medycznych? Oferta to produkty z wielu różnych dziedzin, jakie obejmują nie tylko produkty medycyny ogólnej, ale także środki opatrunkowe, akcesoria stomatologiczne, aż po sprzęt rehabilitacyjny i dla ratownictwa medycznego.

Centrum akcesoriów i innego zaopatrzenia dla medycyny zaopatruje również laboratoria medyczne, oferując szeroką ilość różnorodnych odczynników i sprzętu z tej dziedziny. Niektóre z marek, których produkty są oferowane to np. LP Italiana, Kima i Alpha Diagnostics.

Sklepy medyczne zaopatrują także gabinety rehabilitacji proponując meble, podnośniki rehabilitacyjne, asortyment kinezyterapii oraz pomoce dla niepełnosprawnych i wiele innych.

Część sklepu dotycząca radiologii w centrum zaopatrzenia ma w ofercie zaopatrzenie gabinetów radiologicznych, odzież ochronną, akcesoria, kamery identyfikacyjne, jak również bobixy.

Z kolei materiały i asortyment stomatologiczny, który oferuje sklep, to ponad 8 000 towarów skierowanych do stomatologów, specjalistów ortodoncji i pomocy stomatologicznych. Oferowane produkty importowane są od renomowanych firm, do których należy m.in: Lascod, Nordiska, Voco. W dostępnym asortymencie znajduję się też produkty krajowe, producenci takich marek na przykład Poldent lub Tzmo.
Oferowane towary takie jak materiały jednorazowego użytku np. amalgamaty oraz cementy; wiertła, znieczulenia, narzędzia endodontyczne oraz różnego rodzaju masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany tutaj niewielki opis oferty hurtowni materiałów medycznych to jedynie wycinek tego, co znajduje się nie tylko w sklepach stacjonarnych, jak i u przedstawicieli handlowych, i w sprzedaży online.

Podobne wpisy:

Comments are closed.